Ім'я

Телефон

E-mail

Повідомлення

Провірочний код

1815

Главная Холдингова компанія Спецнаб Випробувальні лабораторії Випробувальна лабораторія технічної експертизи колективного та індивідуального захисту органів дихання робітників

Випробувальна лабораторія технічної експертизи колективного та індивідуального захисту органів дихання робітників1. Що таке лабораторія ТОВ ПМТП «Спецснаб» і її кроки в розвитку підприємства.

Для початку слід зазначити, що випробувальна лабораторія засобів індивідуального захисту органів дихання - це не випробувальний полігон, де сотні людей намагаються визначити найкращі поєднання фільтруючих матеріалів та їх компонентів, що впливають на стан здоров'я людини, а тільки невелика частина в морі фахівців, здатних визначити, які з існуючих засобів індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД) є найбільш безпечними, комфортними у використанні і найбільш застосовними для «Споживача».
Історія лабораторії бере свій початок ще в далекому 1998 році, коли випробувальна лабораторія була реконструйована на базі підприємства ТОВ ПМТП «Спецснаб» з Державного вищого наукового закладу «Національний гірничий університет». Після цього лабораторія отримала друге життя. Життя лабораторії почалося з модернізації вже існуючих установок і створення нових, відповідних до того часу, установок з перевірки ЗІЗОД. Були створені вдосконалені установки, які відповідали вимогам для фільтруючих напівмасок, напівмасок, фільтрів і фільтруючих матеріалів, які відповідають вимогам гармонізованих європейських стандартів.
Результатом аналізу всіх вимог стала первісна акредитація в Національному агентстві з акредитації України (НААУ) ще в 2005 році, з щорічним підтвердженням своєї компетентності.
Але з початком гармонізації європейських стандартів підприємство ТОВ ПМТП «Спецснаб» потягнулося за цим вливанням у вдосконаленні продукції, що випускається. Ви запитаєте, яким чином зміни в нормативному законодавстві могли б торкнутися ТОВ ПМТП «Спецснаб»? Просто, випробувальна лабораторія, як частина ТОВ ПМТП «Спецснаб» займалася читанням і аналізом необхідних процедур, а також, з 2012 року підприємство бере активну участь в роботі органу національної гармонізації стандартів у ТК 135. На сьогоднішній день випробувальна лабораторія співробітничає зі багатьма науковими організаціями та випробувальними центрами: Одеським фізико-хімічним інститутом захисту навколишнього середовища і людини (Одеса, Україна), ТОВ НВП «Фільтр» (Горлівка, Україна), ВНДІМ ім. Менделєєва (Санкт-Петербург, Росія), Центральний інститут охорони праці - Центральний Випробувальний інститут (Лодзь-Варшава, Польща).

2. Методи випробувань

ЗІЗОД

Крім усього ми допоможемо підготувати ВАШІ зразки температурним впливом, зволоженням і механічною міцністю.

Фільтруючі матеріали

Опір диханню. На високоточному обладнанні зможемо визначити параметри фільтруючого матеріалу з опору постійному повітряному потоку.Коефіцієнт проникнення. На наших установках можна провести випробування за визначенням коефіцієнта проникнення фільтруючого матеріалу з лінійною швидкістю 1 см / с. Характеристики матеріалу. На розривній машині ми допоможемо визначити міцність матеріалу на розрив, а також дізнаємося відносне подовження матеріалу.


Наші переваги

Друк сторінки